OPERÁTOR KVANTOMETRU

divize sléváren

laboratoř
plný, 37,5 hod týdně, 3směnný provoz

Očekáváme od Vás

Co operátor dělá ?
Pomocí moderních přístrojů dohlíží na kvalitu vyráběného kovu.
Porovnává naměřené chemické složení s předepsaným, předepisuje kolik jakých přísad je třeba pro dosažení optimálního složení.
Podle výsledků měření vypočítává opravy složení tak, aby kov vyhovoval předepsanému chemickému složení. Znalost chemie však není potřebná, o tyto aspekty se stará počítač.

Co vás čeká ?
Zajímavá práce ve stabilním kolektivu, klidném prostředí, se zajímavým ohodnocením.
Třísměnný provoz.
Nástup od srpna 2021.

Koho potřebujeme ?
Hledáme samostatného člověka s maturitou, který umí zacházet s počítačem a zvládne spočítat trojčlenku :)

Nabízíme Vám

* práci ve výrobě kvalitních výrobků s dlouholetou tradicí
* další benefity – obědy za 35,- Kč, dovolenou navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky na tábory dětí a rekreaci na odborových chatách v Krkonoších, atd.
* možnost dalšího profesního vzdělávání a růstu
* práci v centru Jičína, veřejná doprava i parkoviště v místě

Zaujala Vás
naše nabídka?

Neváhejte nám zaslat Vaše CV na personalni@secoindustries.cz. Rádi se s vámi spojíme a domluvíme se na aktuálních možnostech.