OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / PRODUKTOVÝ MANAŽER

strojírna/žací technika - rozjetí prodeje zcela nové značky

Jičín, celá ČR
plný úvazek, flexibilní pracovní doba

Očekáváme od Vás

Pracovní náplní je podpora prodeje výrobků nové obchodní značky přes naše distributory. Jedná se tedy o nastavení spolupráce s distributory, péči o ně, analýzu jejich potřeb, vyhledávání nových distributorů a možností prodeje. Základem je denní kontakt se zákazníky a s tím spojené samostatné plánování cest po celé ČR, s prací v kanceláři v Jičíně počítáme cca 1-2 dny v týdnu.

Rádi bychom se potkali s kandidáty, kteří jsou příjemní, samostatní a komunikativní, mají SŠ vzdělání nejlépe technického směru, jsou ochotní často cestovat, umí pracovat na PC (MS Office) a mají platný řidičský průkaz skupiny B.

 

Nabízíme Vám

* práci na samostatném projektu zavádění prodeje nové značky v ČR,     * stabilní tým zkušených kolegů, kde je co se naučit,
* zajímavé individuální mzdové ohodnocení,
* služební auto i pro soukromé účely,
* další benefity – obědy/stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, odměny za pracovní výročí, příspěvky na tábory dětí a rekreaci na odborových chatách v Krkonoších, atd.  
* možnost dalšího profesního vzdělávání a růstu.

Zaujala Vás
naše nabídka?

Neváhejte nám zaslat Vaše CV na personalni@secoindustries.cz. Rádi se s vámi spojíme a domluvíme se na aktuálních možnostech.